OTIS

Přední světový výrobce a provozovatel výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků. Naše společnost, která byla založena před více než 160 lety nabízí své výroby a služby ve více než 200 zemích světa.

OTIS

Úkolem bylo vytvořit webovou aplikaci, kterou bude možné nainstalovat na mobilni telefon tak, aby se tvářila jako aplikace nativní. Výhodou tohoto řešení je to, že není nutné procházet schvalovacím řízením na Google Play nebo na AppStore.

Samotná aplikace pak slouží techniků pro sběr technických dat k výtahům, kde tyto data jsou pak určeny administrátorům a mají přehled o desetitisích výtahů na uzemí ČR

Výzvou bylo vytvořit aplikaci tak, aby plně nahradila aplikaci nativní. Aplikace tedy umožňuje offline práci a data přečkají i restart telefonu. Dále je využíváno mobilních periferií, kdy technický sběr má i vlastní fotodokumentaci.

Základní parametry

Instalovatelná webová aplikace


Offline práce


Využití mobilních perferií


Pokročilé integrace

Použité nástroje

Photoshop


Visual Studio Code


Rider


InVision

Požité technologie

HTML5


CSS3 / SASS


Nuxt


.NET Core


PWA

Vzhledem k rozmanitosti systémů, které naše firma za ty roky nastřádala, jsem se obával, že bude těžké vymyslet řešení bez kompromisů. Opak je pravdou! Řešení je přesné a na míru a co více, provedení bylo úspěšně akceptováno všemi koncovými uživateli a to je dle mého názoru nejdůležitější faktor, který je dnes často opomíjen – USER. Klíč k úspěchu byla podle mého komunikace a proaktivita. Tým Nittin ukázal nejen profesionalitu, ale zejména ukázkový zákaznický přístup. Celou dobu jsem věděl, kde se projekt nachází a jaký to má dopad na celkový harmonogram. Pokud hledáte IT řešení, je pro mě Nittin jasná volba. Těším se na další projekt.

Michal Straškraba

Ředitel servisu oblasti Praha