Moře půdy

Moře půdy je tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi s obchodováním se zemědělskými pozemky. Žádostí o nový web to začalo a dlouholetou spoluprací to pokračuje. Původní zadání mělo zajistit správu aukcí a přímých prodejů, po několika letech provozu webové prezentace přišla řeč i na redesign.

Moře půdy

Zaměřili jsme se na jednodušší vyhledávání pro návštěvníky webu. V aktuálních, i ukončených, prodejích a aukcích, si návštěvník může navolením unikátních požadavků zobrazit pouze relevantní výsledky. V rozšířené klientské zóně si uživatelé mohou ukládat akce do oblíbených nebo si nastavit upozornění na akce nadcházející, aktivovat zasílání nových nebo podobných nabídek. Celkový design webu jsme upravili, aby korespondoval s firemní identitou společnosti, zjednodušili jsme prostupnost webu, která zajistí příjemný uživatelský zážitek. Díky optimalizaci pro vyhledávání (SEO) jsme zvýšili pozici v organickém vyhledávání i konverzní poměr.

Základní parametry

Design přizpůsobený klientům


Dlouhodobá spolupráce


Vlastní administrační rozhraní


Pokročilé integrace

Použité nástroje

Photoshop


Visual Studio Code


Rider


InVision

Požité technologie

HTML5


CSS3 / SASS


VueJs


.NET Core


GTM a GA

Společnost NITTIN s.r.o. spravuje náš web a aukční portál téměř 5 let. Dříve jsme využívali cizí aukční portál, ale investice do vlastního se nám vyplatila. V NITTINu se vždy snaží najít efektivní řešení a trpělivě naslouchat potřebám zákazníka. Pokud se cokoliv přihodí, problém rychle vyřeší a vše důležité brzy funguje. Nemáme důvod cokoliv měnit a rádi budeme ve spolupráci dále pokračovat.

Kristýna Ryšávková

Jednatelka